Seznam novinek

Akčná ponuka letenkek 2+1 zadarmo

Pripravili sme pre vás akčnú ponuku na letenky 2 + 1 zdarma za 85 EUR / osoba s možnosťou štýlového ubytovanie k letenke za 10 EUR / osoba / noc v zrubovom penzióne BalonCentrum Břestek.

Najlepšia cena na trhu na let balónom!

Letenku teraz môžete kúpiť za najpriaznivejšiu cenu 79 eur/osoba.
Letenku je možné využiť vo veľkokapacitných balónoch pre 10 až 16 pasažierov.
S týmito balónmi lietame v lokalitách Senec, Trnava, Nitra, Piešťany a v ich okolí.

Let balónom v Alpách- prelet Álp

AlpenCrossing - pre väčších dobrodruhov ponúkame až 5-hodinový prelet Álp v balóne z Rakúska do Talianska, cena letenky 800€/os.

Exkluzívna ponuka! Nie je veľa termínov kedy sa prelet Álp uskutočniť a nie je veľa ľudí, ktorí tento zážitok zažili. Buďte medzi prvými!
Úchvatný výhľad na vrcholky Álp a Dolomitov, a predovšetkým výhľad do diaľky na Jadran.
Prelet Álp je možný asi 2-4 krát v zime, v období od novembra do februára.
Prelet Álp trvá 2,5 až 5 hodín, uletíme 100 250km a poletíme vo výške 5500m nad morom.

Cena obsahuje 1x ubytovanie a raňajky.

Let balónom v Alpách - let v údolí

Let balónom v Alpách - let v údolí, cena letenky: 280,-€/os.

Skúsenosti z balóna približne 3000 metrov nad morom, unikátne pozadie zasnežených hôr.
Moderné technológie balónov robia teraz toto dobrodružstvo možné pre každého. Let v údolí ÁLP je možné vykonávať od decembra do februára
Let balónom v Alpách - let v údolí, cena letenky: € 280, -/os.
1,5 až 2,5 hodiny

Darčekový poukaz

Pre Tých z vás, ktorí si nie sú istí, čím by urobili svojim blízkym ozajstnú radosť, ponúkame možnosť zakúpiť poukaz v ľubovoľnej hodnote. Obdarovaný si následne vyberie sám z nášho portfólia zážitkov ... let balónom, wellness, masáž alebo napríklad jazdu vo Ferrari! Darujte poukazy v hodnote 30,- EUR, 50,- EUR a 100,-EUR a doprajte tak obdarovanému možnosť voľby toho najpríjemnejšieho zážitku!

Zmena image muža

Zmena image nie je určená len pre ženy. Aj muži si zaslúžia byť krásni. Nechajte sa hýčkať skúsenou vizážistkou a stylistkou :-)

Kurz lezenia na pieskovci

V tomto kurze Vás naučíme všetko, čo potrebujete vedieť o lezení na pieskovcových skalách.

Detektorom do histórie

Chcete zažiť dychtivosť hľadačov pokladov a stať sa aspoň na chvíľu súčasťou histórie? S detektorom kovov sa vydať do miest, ktoré ponúkajú tajomstvo hŕbu rokov ľudským očiam skryté. Všetko čo si nájdete zostane len Vám.

SIMULÁTOR ALFASIM Z 242 L

Na simulátore sa lietajú cvičné, pokračovacie, akrobatické, nočné, prístrojové a navigačné lety za rôznych prevádzkových a meteorologických podmienok. Vizualizácia krajiny sa premieta na rozsiahlu širokoúhlu plochu.

Stať sa na deň modelkou

Byť modelka je pravdepodobne sen 98% všetkých dievčat vo veku od 15 rokov. Byť modelka - to je móda, fotografie, prehliadky ... Skúste, aké to je v praxi. Skúste si pre jeden deň byť fotomodelkou. Zistíte, aké je pózovať pred objektívom. Nepotrebujete mať žiadne skúsenosti.

Zážitok na strelnici

Chceli by ste si vyskúšať, aké to je strieľať z naozajstných zbraní? Ponúkame Vám unikátny zážitok na strelnici. Na profesionálnej, podzemnej strelnici, pod dohľadom skúseného inštruktora si vyskúšate niekoľko druhov zbraní.

ZMENA IMAGE / PREMENA

Ku každej premene predanej v mesiaci máj pridáme zadarmo balík pre doprovod (tj jednu osobu).
Balíček bude obsahovať: denné líčenie a klasickú úpravu účesu (fúkaná / žehlenie) pre kamarátku, mamu, sestru, atp. alebo pánske strihanie pre priateľa, manžela, brata, atp.

Koloběžky

Ak chcete relaxovať, spoznávať krajinu a trochu si pretiahnuť telo, vyrazte si na koloběžkový výlet moravským krasom (do kraja tichých hlbokých Žľabov, rozorvaných bielych skál, jaskýň, priepastí a strží). Kolobežka už dávno nie je len hračka pre deti. Príďte sa presvedčiť - je pre Vás pripravený celý rad typov a veľkostí kolobežiek pre dospelých i deti, sú tu kolobežky na cestu aj do terénu, veľké i malé. Môžete sa vydať na výlet po vlastnej osi alebo môžete využiť sprievodcovských služieb.

Nový zážitok vo vzduchu.

Vyskúšate si, či máte talent a cit pre riadenie skutočného lietadla a či dokážete s kľudom riešiť núdzové situácie. Po štarte budete mať na starosti navigáciu lietadla. K dispozícii budete mať len mapu a kompas. Možno počas letu dôjde k strate výkonu motora a vy budete musieť pomôcť kapitánovi s diverziou na záložné letisko.

Viac

Zorbing ako darček

Objavili sme pre vás zbrusu nový zážitok! Darček, čo vás nabije adrenalínom na prasknutie! Zorbing! Prekonajte vlastný strach! Zdolajte zemskú gravitáciu! Nechajte svoje telo zavrieť do priesvitné gule a strmhlav spustiť z kopca alebo po rozbúrenej rieke. Budete sa cítiť ako king. Darujte ten pocit!


Ďalší športový zážitok!

Ponúkame špeciálne Skákacie topánky s odolnou pružinou zo sklenených vlákien, vďaka ktorým môžete skákať až do výšky 2-3 metrov, robiť skoro 2 metrové kroky, až troj metrové skoky, behať rýchlosťou 40km/hod. Tento jedinečný zážitok je vhodný ako pre dospelých, tak i pre deti.


Nové autá v sekcii auto moto

V sekcii Auto Moto zážitky dnes pribudlo desať športových vozov, ktoré si môžete prenajať. Pokiaľ sa na riadenie silného auta necítite a napriek tomu by ste sa v ňom chceli zviezť, vyskúšajte Jazdu vo športiaku a nechajte sa povoziť profesionálnym vodičom.


Nová sekcia ‘Párty na Kľúč‘

Plánujete oslavu narodenín, pánsku alebo dámsku jazdu, firemný večierok či romantickú večeru pre dvoch? Nemáte čas ani chuť všetko zariaďovať a organizovať? Práve Vám je určená naša najnovšia sekcie Párty na kľúč.


Historické lietadlo L-29 Delfín

Najnovším prírastkom do našej ponuky je unikátny zážitok Let L-29 Delfín. Aero L-29 je historické prúdové lietadlo, ktoré slúžilo Českej armáde ako cvičný a školský stroj pre výcvik pilotov prúdových stíhacích lietadiel. Vyrobený bol v roku 1969.

Strielajte ako akčný hrdinovia

Chcete si skúsiť strieľať z naozajstných zbraní, tak ako hrdinovia akčných filmov alebo videohier? Náš najnovší Zážitok na strelnici Vám to umožní. Na profesionálnej, podzemnej strelnici, pod dohľadom skúseného inštruktora si vyskúšate niekoľko druhov zbraní. Od malorážiek cez Veľkokalibrové až po samopal alebo pumpovaciu brokovnicu, akú mal Terminátor.


Nové vyhliadkové lety

Do ponuky zážitkov vo vzduchu sme dnes pridali dve nové varianty. Vyhliadkový let lietadlom a Vyhliadkový let vrtulníkom. Obe varianty môžete prežiť buď sami, vo dvojici alebo v trojici...


Zažite bungee jumping

Pružné lano priviazané ku členkom a hlboko pod Vami vodná hladina. Dokážete prekonať svoj strach a skočiť? Ak áno, vyskúšajte si Bungee jumping, najnovší zážitok v našej ponuke.


Vyhliadkový let balónom

Závidíte vtákom? Už nemusíte! Vzneste se do oblakov ako vták a užívajte si voľnosť a ticho! Máme pre vás darček nad darčeky! Zážitok s pocitom slobody. Vyhliadkový let balónom, to je presne darček, o akom ste snívali. Darček, na aký ste čakali. Proste zážitok!

Relaxácie a masáže

Túžite po absolútnom uvolnení a stavu blaženosti? Doprajte si ten zážitok! Nejlepšie vo dvojici! Masáže a relaxácia navodí ten správny pocit slasti komukoľvek - ponuka je bohatá! Darček pre telo i dušu - to sú masáže a relaxácie. Neváhajte!

Spustená beta verzia ZAŽIJ.eu

Spustili sme úplne nové stránky pre Vaše zážitky. Prinášame Vám širokú ponuku zážitkov, ako najmodernejšie a najoriginálnejšie formy darov, na ktoré sa nezabúda. Zážitky pre mužov aj pre ženy. Zážitky pre romantikov aj adrenalínových šialencov. Zážitky pre partnerov, kamarátov i rodičov.

Další adrenalinový zážitok!

Máte radi akčné filmy či pc hry? Potom vám ponúkame unikátny Zážitok na strelnici. Jedinečná možnosť vyskúšať si, aké to je strielať z naozajstných zbraní.

+421 911 22 55 77

Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určenie

Informácie

Zážitky v krajochZážitky
Zháňate darček a došla Vám inšpirácia? Prehľadali ste svoju bezodnú studnicu nápadov a narazili ste na samé d

Copyright © 2009 daruj-zážitok.eu
Tvorba www stránok MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneri:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.daruj-zazitok.eu/www/components/footer.php on line 128
| vyhliadkový let balónom | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zaujímavý web s obsahom venovaným zážitkom a chcete vymeniť odkazy, neváhajte nás kontaktovať.